KONST / Litografier / Färglitografi 15978129
nr 1597 8129
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Signerad, numrerad 5/40. Färglitografi, bildmått: 40x49 cm, yttermått inklusive ram: 54x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 februari 2024
kl 19:08:54
100 kr
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström